Da jeg kom hjem fra ferie lå det nye Alt for Damerne og ventede i postkassen, da jeg medvirker i en artikel om Chanel fans. Det er ikke fordi jeg har uendelig mange Chanel ting, men et par stykker har jeg da fået samlet, da de er smukke og tidløse. Så det var det der skete
den dag min lejlighed blev omdannet til fotostudie, hvor fotografen brugte mange kræfter på at få smykkerne til at glimte helt rigtigt! Jeg er nu ikke helt glad for billedet af mig selv, men nu er det ligesom trykt… Du kan se resultatet her (tryk på foto for større udgave).


Chanel-o – velkommen hjem!!! God arbejdslyst
Hej Maria, flot artikel! – Og syntes billedet er vildt smukt, det skal du ikke være ked af.
Jeg ved godt det er et lidt personligt spørgsmål, men jeg kunne godt tænke mig at vide hvor høj du er, og hvor meget du vejer? – Dine proportioner er nemlig gorgeos.
Hej Line, det er en af de sødeste kommentar jeg har fået på bloggen, mange mange tak!
men jeg går ikke så meget op i vægten, så længe jeg bare ved jeg spiser rimelig sundt og får rørt mig)
Jeg er 1,70 høj og vejer 55 kg. (men det kan svinge lidt i takt med hvor meget bland-selv slik jeg får fortæret
PS: nu vejer jeg vist 55,5….
Tak tak og god rejse! Shop nu ikke for meget
Pingback: Posens indhold…. | STYLE INTUITION